kniha návštěv

 1. Jaromír  říká:

  Vážení, v textu správně píšete, že do fraku patří pouze a jen BÍLÝ motýlek (černý nosí pouze číšníci, aby se odlišili od hostů) , ale na foto máte pána v černém motýlu!!!!!!!!!!

 1. Benelkovi  říká:

  Můžeme doporučit jak obchůdek, tak půjčovnu. V obchodě jsem sehnala krásné (klasické) svatební šaty za zlomek ceny, za kterou bych je koupila jinde, stejně tak boty (300 Kč) a půjčovné doplňků pak vyšlo jen na pár set Kč. Personál je velice milý a vychází zákazníkům vstříc. Proto rozhodně doporučujeme navštívit STUDIO CHIC, jistě zde vše pořídíte na svou svatbu dle představ - i to, co jinde nemají (a ještě za skvělé ceny) :).

 1. Petra  říká:

  Chtěla bych moc poděkovat za ochotu a vstřícnost při výběru šatů. Díky Vám jsem měla na své svatbě vysněné šaty a boty, které nebyly nikde jinde k sehnání.

 1. I've learn saervel good stuff here. Certainly worth bookmarking for revisiting. I wonder how a lot effort you put to make this sort of wonderful informative web site.

 1. Andrea   říká:

  Budete-li potřebovat půjčit chlapecký společenský oblek právě Studio Chic je tím pravým místem, kam by jste měli zavítat. Dorazila jsem se svým dvanáctiletým synem kolem páté hodiny odpoledne. Měli jsme za sebou několikahodinové neúspěšné shánění obleku, košile a především bot. V lednu pravděpodobně žádnou společenskou obuv v obchodech nekoupíte. Byli jsme uvítáni velice milým personálem, který se nám začal ihned věnovat. První oblek synovi neseděl a tak paní pohotově došla pro jiný. S úpravou kalhot nebude prý žádný problém. Nabídla nám zapůjčení košile a dala vybrat z několika kravat. Byla jsem nadšená! Děkovala jsem a chválila ochotu, milé jednání a vstřícnost. Synovi to bude slušet! Teď už nám zbývá sehnat jen ty boty, posmutněle jsem pronesla. A to mě naprosto dostalo! I na takovou situaci byli ve studiu Chic připraveni. Zapůjčili jsme si tedy i boty.Tak tomu říkám služby! Vše na jednom místě!Proběhla rezervace. Možná bych měla ještě s těmito řádky počkat, až jak dopadne zapůjče

 1. Anna  říká:

  děkuji Studiu Chic za obléknutí mého 2m přítele (teď již manžela :) ). Nikde jsme nemohli sehnat slušný oblek na jeho netypickou postavu. Ve studiu chic jsme vybrali krásný žaket včetně košile a vesty, dokonce ho i upravili na míru! Manželovi to moc slušelo, děkuji.

 1. Kateřina  říká:

  Pokud některá sháníte svatební šaty mohu Vám doporučit Studio Chic.Krásné modely, velmi příznivé ceny i na prodej já sama jsem si chtěla šaty půjčit, ale nakonec jsem si je koupila, neboť rozdíl byl tak minimální , že se vyplatilo si je koupit. Obsluha opravdu na úrovni a především milá, neboť v současné době natrefit na ochotnou a milou obsluhu je celkem zázrak. A ještě jedna velká výhoda hned vedle půjčovny je prodejna kde seženete svatební boty, punčochy , prádlo, bižu, stužky závoje atd.a nemusíte nikde složitě běhat. Já jsem byla moc spokojená a moje svatba díky Studiu Chic proběhla bez nervového vypětí úplně hladce.

 1. Irena   říká:

  skvela pujcovna , velky vyber a dobre ceny!

 1. Tereza  říká:

  Pěkné šaty.

Nový komentář

captcha