profil

Studio Chic vzniklo ještě před rokem 1989 jako krejčovská dílna. Krátce po revoluci majitelka Šárka Nácovská objela pár inzerátů se svatebními šaty a otevřela si půjčovnu svatebních šatů Studio Chic spol. s.r.o. Nejdříve ve svém bytě pouze dvakrát do týdne. Desítky svatebních šatů z obývacího pokoje se však během pár let proměnily ve stovky šatů svatebních i společenských, pánských a dětských, v jeden okamžik, až na čtyřech provozovnách, třech v Praze a jedné v Prostějově.

V současné době Studio Chic obléká nejen dámy do společnosti, dívky a chlapce do tanečních a na maturitní ples, ale i snoubence v jejich Velký den. Ženy a muže k jejich svědectví, dívky družičky, chlapce jako družby a muže do fraků, žaketů a smokingů. Může se pochlubit širokým sortimentem šatů svatebních i společenských, především však výběrem pánských oděvů, který je jeden z nejširších ze všech půjčoven v Praze. 

Prodejna Studia Chic doplňuje a rozšiřuje celkovou nabídku. Najdete zde vše co je na svatbu třeba od bot, jejichž výběr je nesrovnatelný s půjčovnami a běžnými prodejnami obuvi, přes krabičky na svatební koláčky, luxusní spodní prádlo až po Svatební holubice, které by na pořádné svatbě rozhodně neměly chybět.

Modely Studia Chic můžete vidět na svatbách, společenských akcích jako jsou plesy, premiéry, vernisáže ale i ve filmech a na celé řadě celebrit a známých osobnostech společenského dění. Mezi naše stále klienty patří Valerie Zawadská, Petr Rychlý s paní Janou, Renata Drosslerová a jiní.

Studio Chic v dnešní době najdete na adrese Žitná 40  Praha 2