společenské šaty

Pokud se připravujete na společenskou akci, plesovou sezónu nebo maturitní ples, pak si z naší nabídky společenských večerních šatů rozhodně vyberete ty pravé. V naší nabídce najdete plesové šaty velikostí od 34 až 56 v různých délkách. Volba délky Vašich společenských šatů je volena podle společenské akce, na kterou se právě chystáte. Přijďte do našeho salonu Chic a my Vám odborně pomůžeme vybrat Vaši večerní róbu. K Vámi vybraným šatům si můžete vybrat vhodné doplňky i společenskou obuv.

Jak si vybrat večerní šaty?
Styl šatů je dobré volit podle postavy a osobnosti. Trendem roku 2013 jsou pastelové barvy plesových a společenských šatů. U společenských šatů nejde ani tolik o jejich moderní střih, či barvu, ale o to, abyste se v nich cítila dobře, padly přesně na Vaši postavu a podtrhovaly Vaši osobnost.

Takové šaty poznáte na první pohled! Při prvním vyzkoušení se v nich musíte cítit pohodlně a musí Vám zkrátka padnout. Pokud tomu tak není, nebude tomu tak ani později. Při zkoušce se v šatech projděte, abyste zjistila, zda nejsou šaty příliš dlouhé nebo naopak krátké. Při výběru myslete na to, že v nich budete i tančit.

Šaty vybírejte i podle Vaší postavy, pokud máte užší hrudník a širší boky, pak jsou pro Vás vhodné dlouhé šaty s rovným výstřihem, korzetové šaty, šaty s horním světlým dílem a spodním tmavším. Jednoduše šaty, které zvýrazní Váš hrudník a odpoutají tak pozornost od širších boků.

 

 

Akce

VÁNOČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

ve dnech 23.12. až 26.12.2016 budeme mít zavřeno. Všem přejeme příjemné prožití svátků vánočních a jen to nejlepší do nového roku 2017! Studio Chic

více zde >>